Film
Nu te zien op FilmBox: Woody Allens romcom Rifkin's Festival
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 18-11-22 11:36

De Amerikaanse romantische komedie Rifkin's Festival draait om filmdocent Mort Rifkin, die zijn echtgenote, publiciteitsagent Sue, vergezelt naar het San Sebastian Film Festival in Spanje. Geen wolkje aan de lucht, zou je zeggen. Maar niets is minder waar.
Rifkin's Festival
Mort gaat namelijk vooral mee om uit te zoeken of Sue niet stiekem een oogje heeft op haar cliënt, een jonge filmregisseur. Tijdens zijn zoektocht naar de waarheid, dwalen Morts gedachten af naar de filmklassiekers waar hij ooit les over gaf. Ondertussen voelt hij zich aangetrokken tot een knappe dokter die zo haar eigen huwelijksproblemen heeft.
Woody Allen
Rifkin’s Festival is de 49e speelfilm van de inmiddels 86-jarige regisseur Woody Allen die je onder meer kunt kennen van komedies als To Rome with Love, Midnight in Paris, Magic in the Moonlight en Vicky Cristina Barcelona of de klassiekers Manhattan, Hannah and Her Sisters en de viervoudige Oscarwinnaar Annie Hall. In zijn nieuwste productie Rifkin's Festival voegt hij zijn neurotische gevoel voor humor toe aan zowel surrealistische taferelen als realistische verhaallijnen over liefde en liefdesverdriet.
Rifkin's Festival is vanavond om 20:30 uur te zien op filmzender FilmBox.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 09:14Zo gaat het nu met Walter & Marcel uit Ik Vertrek
08:35De TV van gisteren: Wie Is De Mol? trekt de kar in kijkcijferstrijd
21:54WIDM-kijkers lyrisch over psychologisch spelletje: 'Makers stijgen boven zichzelf uit'
21:30De beste hints en aanwijzingen van Wie Is de Mol? 2023
12:43Ook eerste seizoen Vlaamse Kopen Zonder Kijken op Videoland