TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zo zijn zo'n beetje alle genres dus al wel voorbijgekomen in de loop der jaren. Toch besloot Otto Bathurst het verhaal nog een keer te verfilmen.
In zijn Robin Hood zien we hoe Robin of Loxley (Taron Egerton) een team vormt met Yahya of John (Jamie Foxx), een Moorse krijger die hij heeft ontmoet tijdens de kruistochten. Van hem leert Robin zijn pijl en boog te gebruiken alsof het, bijna, een mitrailleur is.
Daarna begint bij Robin het beroven van de rijken om het geld uit te delen aan de armen. En natuurlijk mag ook de schone dame met de naam Marian (Eva Hewson) niet ontbreken.
Al met al niet heel veel nieuws onder de zon dus. Bathurst doet met Robin Hood ongeveer hetzelfde als wat Guy Ritchie een jaar eerder deed met King Arthur: Legend of the Sword.
Dat wil zeggen: hij springt op een vrolijke, losse manier om met geschiedenis en verpakt dat alles in een flitsende actiefilm. Alsof je naar hedendaagse wereld kijkt, maar dan met zwaarden in plaats van pistolen.
Wie in Robin Hood speelt ontkomt er bijna niet aan: paardrijden. Toch wist Taron Egerton het voor elkaar te krijgen het titelpersonage te spelen zonder op een paard te zitten. De acteur is zo bang voor paarden, dat hij voor geen enkele scène op een paard klom.
Robin Hood is op dinsdag 16 september 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Shownieuws: Evert Santegoeds niet te spreken over eerste babyfoto GTST-actrice Jasmine Sendar
11:14Heel Holland Bakt bijna terug: dit zie je in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen
10:00Angelique Houtveen licht tipje van de sluier op over The Best of Pop: 'Het wordt nostalgisch, kleurrijk en herkenbaar'
09:43Jarige Robert ten Brink relativeert: 'Misschien volgend jaar wel in de In Memoriam op Televizier-Ring Gala'
09:16Miljoenenjacht terugkijken: zo won Ron 888.000 euro