TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zo zijn zo'n beetje alle genres dus al wel voorbijgekomen in de loop der jaren. Toch besloot Otto Bathurst het verhaal nog een keer te verfilmen.
In zijn Robin Hood zien we hoe Robin of Loxley (Taron Egerton) een team vormt met Yahya, of John (Jamie Foxx), een Moorse krijger die hij heeft ontmoet tijdens de kruistochten. Van hem leert Robin zijn pijl en boog te gebruiken alsof het, bijna, een mitrailleur is. Daarna begint hij Robin het beroven van de rijken te leren om het geld uit te delen aan de armen. En natuurlijk mag ook de schone dame met de naam Marian (Eva Hewson) niet ontbreken.
Al met al niet heel veel nieuws onder de zon dus. Bathurst doet met Robin Hood ongeveer hetzelfde als wat Guy Ritchie een jaar eerder deed met King Arthur: Legend of the Sword. Dat wil zeggen: hij springt op een vrolijke, losse manier om met geschiedenis en verpakt dat alles in een flitsende actiefilm. Alsof je naar hedendaagse wereld kijkt, maar dan met zwaarden in plaats van pistolen.
Wie in Robin Hood speelt ontkomt er bijna niet aan: paardrijden. Toch wist Taron Egerton het voor elkaar te krijgen het titelpersonage te spelen zonder op een paard te zitten. De acteur is zo bang voor paarden, dat hij voor geen enkele scène op een paard klom.
Huizenruilers valt in de smaak bij kijkers: 'Fan van Daan & Roos'
20:26Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
17:00Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op maandag
16:02Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer