TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zo zijn zo'n beetje alle genres dus al wel voorbijgekomen in de loop der jaren. Toch besloot Otto Bathurst het verhaal nog een keer te verfilmen.
In zijn Robin Hood zien we hoe Robin of Loxley (Taron Egerton) een team vormt met Yahya, of John (Jamie Foxx), een Moorse krijger die hij heeft ontmoet tijdens de kruistochten. Van hem leert Robin zijn pijl en boog te gebruiken alsof het, bijna, een mitrailleur is. Daarna begint hij Robin het beroven van de rijken te leren om het geld uit te delen aan de armen. En natuurlijk mag ook de schone dame met de naam Marian (Eva Hewson) niet ontbreken.
Al met al niet heel veel nieuws onder de zon dus. Bathurst doet met Robin Hood ongeveer hetzelfde als wat Guy Ritchie een jaar eerder deed met King Arthur: Legend of the Sword. Dat wil zeggen: hij springt op een vrolijke, losse manier om met geschiedenis en verpakt dat alles in een flitsende actiefilm. Alsof je naar hedendaagse wereld kijkt, maar dan met zwaarden in plaats van pistolen.
Wie in Robin Hood speelt ontkomt er bijna niet aan: paardrijden. Toch wist Taron Egerton het voor elkaar te krijgen het titelpersonage te spelen zonder op een paard te zitten. De acteur is zo bang voor paarden, dat hij voor geen enkele scène op een paard klom.
Partnerbijdrage
Tijl Beckand licht tipje van de sluier op over bestemming van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:07De TV van gisteren: Kijkers lovend over Scrooge Live 2025
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The masked singer, I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
06:00Advent dag 19 | Win 1 van de 3 exemplaren van Minnesota van Jo Nesbø
22:08Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2025