TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het jaar 2028 levert het miljardenbedrijf OmniCorp al jarenlang robots aan het Amerikaanse leger.
Tot nu toe zetten ze deze mechanische mensen alleen in het buitenland in, maar het bedrijf wil de omstreden technologie nu ook in eigen land gebruiken. Wanneer politieagent Alex Murphy (Joel Kinnaman) ernstig gewond raakt in Detroit, grijpt OmniCorp de kans om van hem een cyborg te maken: half mens, half robot.
Het doel van het bedrijf is om in elke stad een RoboCop te hebben. Alleen had de multinational geen rekening gehouden met Murphy’s eigen wil en wraakzucht.
RoboCop is een remake van de gelijknamige cultklassieker uit 1987. Die film betekende de internationale doorbraak van de Nederlandse regisseur Paul Verhoeven.
Om deze remake net zo’n succes te laten worden, trokken de makers een groot blik Hollywoodacteurs open. Zo spelen naast Joel Kinnaman (bekend van The Killing en House of cards) onder anderen Samuel L. Jackson, Gary Oldman en Michael Keaton een rol in de film.
RoboCop zie je op zaterdag 28 december 2024 vanaf 22:40 uur op VRT.
John Buijsman duikt op in Goede Tijden, Slechte Tijden
08:20Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage