TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2007 scoorde regisseur Adam Shankman een fikse hit met Hairspray. In die vrolijke en kleurrijke musical vol jaren 50-nostalgie stal John Travolta de show als de zwaarlijvige moeder van hoofdpersoon Tracy.
Ook in Shankmans Rock of Ages is het een topacteur in een bijrol die de aandacht naar zich toe trekt: Tom Cruise schittert als hardrockzanger Stacee Jaxx. Met een benefietoptreden zou hij de noodlijdende bar van Dennis Dupree (Alec Baldwin) kunnen redden. Die bar is de plek waar Drew (Diego Boneta) achter de bar staat en waar Sherrie (Julianna Hough) het wil maken als zangeres. En waar ze – al zingend en dansend – hun hart aan elkaar verliezen.
Shankman knoopt die verhaallijntjes aan elkaar met foute, maar o zo lekkere hardrockhits uit de jaren 80: de cast leeft zich uit met nummers van onder andere Bon Jovi, Van Halen en Guns 'n Roses. Probeer dan nog maar eens stil te blijven zitten.
Tom Cruise haalde zijn inspiratie voor Stacee Jaxx bij twee rockhelden van weleer: zanger van Guns 'n Roses Axl Rose en Doors-legende Jim Morrison. Cruise is van alle markten thuis, maar voor zijn rol in Rock of Ages nam hij toch nog even wat extra lesjes bij een stemcoach. Hij was vierenhalve maand lang vijf uur per dag in de weer om zichzelf klaar te stomen voor de scènes waarin hij moest zingen. Duurt even, maar dan heb je ook wat.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden