TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 46-jarige Fernhout kruipt in de rol van President Isimo die het land opschoont door alle lelijke kinderen op te sluiten. Hij stuurt ze op een soort 'schoolreisje', maar niet iedereen laat zich vrijwillig afvoeren.
Zo ook de elfjarige Paul, die in De club van lelijke kinderen plotseling mee op schoolreisje. Al snel komt hij er achter dat hij in werkelijkheid samen met honderden andere kinderen wordt opgesloten omdat hij als lelijk wordt gezien door zijn grote flaporen. Paul weet te ontsnappen en richt samen met een aantal andere kinderen ‘De club van lelijke kinderen’ op. Vanuit hun schuilplaats gaan ze de strijd aan met het regime van de president.
Jelka van Houten en Jeroen van Koningsbrugge spelen bijrollen als de ouders van Paul. De familiefilm is een coproductie van Umami Media en Shooting Star (De dirigent, Pietje Bell). De opnames van De club van lelijke kinderen vinden dit najaar plaats. De film moet in oktober 2019 in de bioscopen te zien zijn.
Wilfred Genee reageert op kritiek Johan Derksen over zijn nieuwe programma Mi Dushi: Wat is dan liefde?
12:19Carrie ten Napel maakt comeback op NPO 1: vanaf deze datum is Carrie op Vrijdag weer te zien
08:21Nieuw seizoen van Hunted krijgt weer wekelijkse uitzendingen
08:19Dit is de startdatum van Dwars door de Pyreneeën
08:12Op deze datum begint het laatste seizoen van Flikken Rotterdam