TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
'Always the bridesmaid, never the bride.' Dat gezegde is Jane (Katherine Heigl) op het lijf geschreven.
Jane is in haar leven al 27 keer bruidsmeisje geweest. Het komt dus goed uit dat ze dol is op bruiloften.
Zelf heeft ze haar ware jakob nog niet gevonden, al heeft ze in 27 Dresses al tijden stiekem een oogje op haar chef George (Edward Burns).
Zal je net zien dat iemand hem voor haar neus wegkaapt. En jawel: Janes zus Tess (Malin Akerman) kondigt aan dat ze met George gaat trouwen.
Blijft Jane dan weer alleen achter? Of is de cynische schrijver Kevin (James Marsden) misschien iets voor haar?
Regisseur Anne Fletcher wilde Katherine Heigl in 27 Dresses neerzetten als een typische girl next door. De 27 bruidsmeisjesjurken die ze in de film draagt moesten dus allemaal net niet goed zitten.
Dat viel nog niet mee: alle jurken die de kostuummakers voor haar maakten stonden haar beeldig. Te beeldig.
De kleermakers moesten echt hun best doen om bruidsmeisjesjurken te maken waarin ze er niet prachtig uitzag. Dat is nog eens een luxeprobleem.
De TV van gisteren: Martijn Koning openhartig over Eva Jinek-rel in Boerderij van Dorst: ‘Nog steeds moeilijk mee’
00:52Komende week in GTST: Verloochende verwondingen en de afgekapte avances
15:07Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten
14:54Hele donkere dagen voor kerst: Dit is de trailer van Sleepers
14:23Geen VIP-editie voor We Zijn er Bijna!: 'Kracht ligt bij gewone Nederlanders'