TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Architect Davis heeft zijn leven helemaal uitgestippeld. Hij heeft net zijn droomhuis ontworpen en als dat eenmaal af is wil hij er met zijn Becky gaan wonen. Dan nog trouwen en kindertjes krijgen en het plaatje is compleet.
Davis' hele plan valt in het water als Becky hem, zijn huwelijksaanzoek en zijn droomhuis afwijst. Davis is ontroostbaar en gaat er vandoor. Terug in de stad gaat hij naar een bar om zijn verdriet te verdrinken.
Daar raakt hij aan de praat met serveerster Gwen (Goldie Hawn). Dat gesprekje loopt in HouseSitter uit op een onenightstand.
Dat slippertje krijgt nog een staartje: Gwen neemt haar intrek in het huis dat Davis voor Becky had gebouwd. Niet alleen krijgt Davis die ongewenste HouseSitter niet uit zijn huis, Gwen vertelt jan en alleman ook nog eens dat zij en Davis verloofd zijn.
Het huis waar Gwen woont is speciaal voor de film gebouwd. Toen de opnames voltooid waren, ging de sloophamer er meteen in.
B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'