TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het New York van de jaren 50 betrapt Ann Deveraux (Renée Zellweger) haar man voor de zoveelste keer in bed met een andere vrouw.
Niet van plan om een volgend slippertje af te wachten, neemt ze in My One and Only een radicaal besluit. In een gloednieuwe Cadillac rijdt ze vol grootse plannen de horizon tegemoet met haar twee zoons.
Haar belangrijkste doel is het vinden van een rijke man die haar en de jongens kan onderhouden. Maar in haar pogingen komt ze veel onbetrouwbare aanbidders tegen.
Met alle heren met wie ze aanpapt, lijkt wel iets mis. Ondertussen stelt Ann haar zoons meer dan eens teleur.
My One and Only is losjes gebaseerd op de jeugdherinneringen van de Amerikaanse acteur George Hamilton.
Hij deelde zijn bijzondere anekdotes met talkshowhost Merv Griffin, die betrokken was bij het filmproject tot aan zijn dood in 2007.
Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'