TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sara’s moeder heeft een droom: haar dochter moet een prima ballerina worden. Die droom lijkt uit te komen als het meisje inderdaad een plek op de prestigieuze dansschool Juilliard verovert.
Ze doet uitstekend haar best en een glansrijke carrière als balletdanseres ligt in het verschiet. Maar er is nog een andere danssoort die Sara’s hart steelt. Dankzij haar knappe kamergenoot Miles komt ze in aanraking met hiphop.
Als ze dan ook nog verliefd op hem wordt, moet ze kiezen tussen twee dansstijlen. Of slaagt ze er in Save the Last Dance 2 in de strenge balletregels te combineren met de geïmproviseerde hiphopmoves?
Izabella Miko die Sara speelt werd geboren in Polen en kon al dansen voordat ze kon lopen. Op tienjarige leeftijd, begon ze haar droom om ballerina te worden. Miko werd toegelaten tot de Nationale Balletschool in Warschau.
Op vijftienjarige leeftijd kreeg ze een volledige beurs om in New York te studeren aan de School of American Ballet. Haar lichaam kon de zware eisen van zeven dagen per week ballettraining echter niet aan en liep daardoor een reeks blessures op.
Terwijl ze in Warschau herstelde, vroeg een castingdirector of ze een rol wilde spelen in de tv-film. Miko was besmet met het acteervirus en begon na haar terugkeer in Amerika een opleiding aan het Lee Strasberg Theatre Institute, waarmee ze de basis legde voor een succesvolle carrière als actrice.
Save the Last Dance 2 is op dinsdag 20 januari 2026 om 20:00 uur te zien op Paramount Network.
Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'
08:42De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde: ‘Waarom die zus?!’
08:37Fidan Ekiz over Monique Hansler: 'Ik dacht... wat een heks'