TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ex-marinier Eddie Deacon (Antonio Banderas) zit zo om werk verlegen dat hij een baantje als beveiligingsmedewerker van een winkelcentrum aanneemt.
Tijdens zijn eerste nachtdienst moet Eddie direct al zijn vechtskills aanspreken. Hij moet met zijn onervaren collega's een meisje beschermen tegen de zwaarbewapende bende van de gevaarlijke crimineel Charlie (Ben Kingsley).
Antonio Banderas ontpopt zich de laatste jaren steeds meer als actieheld. Hij lijkt hiermee in de voetsporen te treden van Liam Neeson, ook al zo’n acteur die in zijn nadagen een carrièreswitch maakte naar het lompere beuk- en knalwerk.
Banderas dook zelfs al op in The Expendables 3, de reünie van gevallen actiehelden, maar dat lijkt toch wat voorbarig. Getuige zijn optreden in Security heeft hij heeft nog jaren te gaan als wereldreddende held die voor rechtvaardigheid zorgt.
In Security schiet en schopt Banderas – met woeste baard en kekke wapens – zich een weg langs alle moordzuchtige bendeleden om uiteindelijk bij opperhoofd Charlie te eindigen. Deze snoodaard wordt gespeeld door Ben Kingsley die met gelikt ringbaardje een behoorlijke karikatuur van een crimineel neerzet.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger