TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ex-marinier Eddie Deacon (Antonio Banderas) zit zo om werk verlegen dat hij een baantje als beveiligingsmedewerker van een winkelcentrum aanneemt.
Tijdens zijn eerste nachtdienst moet Eddie direct al zijn vechtskills aanspreken. Hij moet met zijn onervaren collega's een meisje beschermen tegen de zwaarbewapende bende van de gevaarlijke crimineel Charlie (Ben Kingsley).
Antonio Banderas ontpopt zich de laatste jaren steeds meer als actieheld. Hij lijkt hiermee in de voetsporen te treden van Liam Neeson, ook al zo’n acteur die in zijn nadagen een carrièreswitch maakte naar het lompere beuk- en knalwerk.
Banderas dook zelfs al op in The Expendables 3, de reünie van gevallen actiehelden, maar dat lijkt toch wat voorbarig. Getuige zijn optreden in Security heeft hij heeft nog jaren te gaan als wereldreddende held die voor rechtvaardigheid zorgt.
In Security schiet en schopt Banderas – met woeste baard en kekke wapens – zich een weg langs alle moordzuchtige bendeleden om uiteindelijk bij opperhoofd Charlie te eindigen. Deze snoodaard wordt gespeeld door Ben Kingsley die met gelikt ringbaardje een behoorlijke karikatuur van een crimineel neerzet.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout:
10:36Monique Hansler laat van zich horen vanuit Spanje: 'Zo angstig'
10:20Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'