TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de succesvolle serie en dito film kon een tweede Sex and the City-film eigenlijk niet uitblijven. De dames zijn in de tussentijd weer een paar jaartjes ouder.
Carrie (Sarah Jessica Parker) en haar Mr. Big zijn zelfs alweer twee jaar getrouwd. Omdat de sleur er een beetje in begint te sluipen en daar drie hartsvriendinnen ook zo hun problemen hebben, besluiten de dames dat ze er nodig even tussenuit moeten.
En waar is het beter stoom afblazen dan in het paradijselijke Abu Dhabi? Samen met hartsvriendinnen Samantha (Kim Catrall), Charlotte (Kristin Davis) en Miranda (Cynthia Nixon) maakt Carrie in Sex and the City 2 de trip naar de hyperluxe hoofdstad van de Verenigde Arabische Emiraten.
Tijdens de opnames van Sex and the City 2 verscheen Kim Catrall een paar keer in een trouwjurk op de set. Dat was een trucje om de fans nieuwsgierig te houden.
Catrall wist dat er behoorlijk wat paparazzi rondliepen in de buurt van de filmlocaties. Zo wilde ze het publiek laten denken dat haar personage Samantha in de film misschien wel zou gaan trouwen.
Omdat de regering van de Verenigde Arabische Emiraten de film 'te sexy' vond, kregen de makers geen toestemming om in Abu Dhabi te filmen. De opnames vonden grotendeels in Marokko plaats.
Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten
15:15Meneer de Uil is terug: De Fabeltjeskrant krijgt een compleet nieuw jasje
15:05Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in