TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jacob (Nikolaj Coster-Waldau) heeft aan het begin van crimethriller Shot Caller een heel fijn leven inclusief vrouw, kind en een goede baan. Maar dat alles glipt door zijn vingers als hij met een slok op achter het stuur stapt en een dodelijk ongeluk veroorzaakt. Vanaf dat moment is zijn leven niet meer hetzelfde: hij draait namelijk voor zeven jaar de gevangenis in.
Daar krijgt hij twee keuzes: hij doet wat nodig is om te overleven óf gaat ten onder. Met alle gevolgen van dien kiest hij voor dat laatste. Als hij namelijk na die tijd zijn straf heeft uitgezeten, stapt de ooit zo brave huisvader er dus uit als geharde crimineel. En dan? Kan hij zijn oude leven weer oppakken of blijft zijn gevangenisverleden hem voor altijd achtervolgen?
Vóór 2011 had buiten zijn thuisland nog nauwelijks iemand van de Deense acteur Nikolaj Coster-Waldau gehoord. Dat veranderde dankzij één enkele rol: die van Jamie Lannister in Game of Thrones. Sindsdien draaft hij vaker op in Amerikaanse producties. Zo was hij in 2017 naast Shot Caller ook te zien in Netflix-film Small Crimes.
In beide films speelt Coster-Waldau een veroordeelde crimineel die na jaren celstraf vrijkomt.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek
10:07De TV van gisteren: kijkers De Bondgenoten smullen van vete tussen Anouk en Fabiënne