TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het vervolg op de actiethriller Sicario is ongeveer net zo rauw realistisch gefilmd, hard en puik als die eerste film.
Sicario ging over de oorlog tegen Mexicaanse drugsbazen. Sicario: Day of the Soldado gaat om de strijd tegen het terrorisme.
Wanneer er in de VS een aantal aanslagen wordt gepleegd, blijkt namelijk dat de terroristen het land zijn binnengesmokkeld via de Mexicaanse grens.
De snoeiharde CIA-agent Matt Graver (Josh Brolin) krijgt opdracht die smokkelroute op te rollen. Graver heeft zijn sporen verdiend met hard optreden in het Midden-Oosten.
Zijn plan is gecompliceerd: hij wil de Mexicaanse smokkelaars het met elkaar uit laten vechten. Om dat te bereiken, werkt hij weer samen met oude bekende Alejandro (Benicio Del Toro).
Ze ontvoeren de dochter van een van de grootste schurken van Mexico, met de bedoeling de schuld in de schoenen van een andere boef te schuiven. Als dat geen knokken wordt...
Josh Brolin en Benicio Del Toro kennen elkaar inmiddels behoorlijk goed. Sicario: Day of the Soldado is alweer hun vijfde film samen.
Naast voorganger Sicario waren de acteurs samen te zien in Inherent Vice, Guardians of the Galaxy en Avengers: Infinity War.
Partnerbijdrage
We hebben er even op moeten wachten, maar nu het is eindelijk zover: Fred van Leer hijst bruiden weer in de mooiste trouwjurken tijdens het nieuwste seizoen van Say Yes To The Dress Benelux op TLC.
Natacha Harlequin start nieuwe carrière na Shownieuws-rel
15:04Chateau Meiland: la Dolce Vita is terug, bekijk de eerste beelden
14:58URK! start bijna weer: bekijk de eerste beelden
14:32Droom komt uit voor GTST-actrice Barbara Sloesen: 'Ik ben zwanger'
14:02Lale Gül weg bij SBS6: 'Naar RTL Tonight'