TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het vervolg op de actiethriller Sicario is ongeveer net zo rauw realistisch gefilmd, hard en puik als die eerste film.
Sicario ging over de oorlog tegen Mexicaanse drugsbazen. Sicario: Day of the Soldado gaat om de strijd tegen het terrorisme.
Wanneer er in de VS een aantal aanslagen wordt gepleegd, blijkt namelijk dat de terroristen het land zijn binnengesmokkeld via de Mexicaanse grens.
De snoeiharde CIA-agent Matt Graver (Josh Brolin) krijgt opdracht die smokkelroute op te rollen. Graver heeft zijn sporen verdiend met hard optreden in het Midden-Oosten.
Zijn plan is gecompliceerd: hij wil de Mexicaanse smokkelaars het met elkaar uit laten vechten. Om dat te bereiken, werkt hij weer samen met oude bekende Alejandro (Benicio Del Toro).
Ze ontvoeren de dochter van een van de grootste schurken van Mexico, met de bedoeling de schuld in de schoenen van een andere boef te schuiven. Als dat geen knokken wordt...
Josh Brolin en Benicio Del Toro kennen elkaar inmiddels behoorlijk goed. Sicario: Day of the Soldado is alweer hun vijfde film samen.
Naast voorganger Sicario waren de acteurs samen te zien in Inherent Vice, Guardians of the Galaxy en Avengers: Infinity War.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken