TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze spin-off uit het speelgoeduniversum rond het militaire actiefiguur G.I. Joe, wordt Henry Golding (Crazy Rich Asians) opgeleid tot een ultieme ninja.
Hij speelt de strijder Snake Eyes. Nadat hij de troonopvolger van een oude Japanse ninjaclan gered heeft, mag hij tot deze groep toetreden.
Eindelijk krijgt hij een thuis waar hij zo naar verlangde. Maar dan borrelen verschillende loyaliteitskwesties op in Snake Eyes: G.I. Joe Origins. Hoe zorgt hij ervoor dat hij niet het vertrouwen verliest van zijn naasten?
Dat films gebaseerd op speelgoedfiguren succesvol kunnen zijn is ondertussen wel duidelijk. Kijk maar naar de Transformers-films, The Lego Movie en het enorme succes van Barbie afgelopen jaar.
Snake Eyes: G.I. Joe Origins deed het een stuk minder goed. De film kostte minimaal 88 miljoen dollar om te maken, maar bracht nog niet de helft op: net iets meer dan 40 miljoen dollar.
Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot