TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de gebeurtenissen in Sniper is scherpschutter Thomas Beckett met pensioen gegaan. In dit vervolg klopt de CIA weer bij hem aan voor nog een laatste missie.
Beckett (Tom Berenger) moet in Sniper 2 naar de Balkan. Daar moet hij Mile Valstoria uitschakelen.
De CIA houdt deze Servische generaal verantwoordelijk voor etnische zuiveringen in de regio. Voordat hij met zijn actie de Balkan nog verder destabiliseert, moet Beckett hem stoppen.
Hij hoeft die klus niet in zijn eentje te klaren. De ervaren sluipschutter krijgt hulp van de terdoodveroordeelde militair Jake Cole (Bokeem Woodbine).
Hoewel Sniper 2 zich afspeelt in door de Balkanoorlig getroffen gebied, vonden de opnames vooral plaats in Hongarije. Dat is in de film ook terug te zien: de auto's hebben Hongaarse kentekens, de straatnaambordjes zijn Hongaars en sommige personages spreken Hongaars.
Daar waren veel Hongaren niet blij mee: door Sniper 2 werd hun land ineens geassocieerd met de Balkanoorlog, terwijl het helemaal niets met die oorlog te maken heeft gehad.
So You Think You Can Dance terug op de buis: dit is de startdatum
11:47Heftige bevallig voor Barbara Sloesen: ‘Tussen hoop en vrees op de intensive care geleefd’
11:15De Oranjezondag is terug op SBS6 vanaf deze datum
10:40Wanneer is De Verraders weer terug op tv?
10:07The Box met Beau van Erven Dorens vanaf deze dag te zien op RTL4