TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de gebeurtenissen in Sniper is scherpschutter Thomas Beckett met pensioen gegaan. In dit vervolg klopt de CIA weer bij hem aan voor nog een laatste missie.
Beckett (Tom Berenger) moet in Sniper 2 naar de Balkan. Daar moet hij Mile Valstoria uitschakelen.
De CIA houdt deze Servische generaal verantwoordelijk voor etnische zuiveringen in de regio. Voordat hij met zijn actie de Balkan nog verder destabiliseert, moet Beckett hem stoppen.
Hij hoeft die klus niet in zijn eentje te klaren. De ervaren sluipschutter krijgt hulp van de terdoodveroordeelde militair Jake Cole (Bokeem Woodbine).
Hoewel Sniper 2 zich afspeelt in door de Balkanoorlig getroffen gebied, vonden de opnames vooral plaats in Hongarije. Dat is in de film ook terug te zien: de auto's hebben Hongaarse kentekens, de straatnaambordjes zijn Hongaars en sommige personages spreken Hongaars.
Daar waren veel Hongaren niet blij mee: door Sniper 2 werd hun land ineens geassocieerd met de Balkanoorlog, terwijl het helemaal niets met die oorlog te maken heeft gehad.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los