TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de gebeurtenissen in Sniper is scherpschutter Thomas Beckett met pensioen gegaan. In dit vervolg klopt de CIA weer bij hem aan voor nog een laatste missie.
Beckett (Tom Berenger) moet in Sniper 2 naar de Balkan. Daar moet hij Mile Valstoria uitschakelen.
De CIA houdt deze Servische generaal verantwoordelijk voor etnische zuiveringen in de regio. Voordat hij met zijn actie de Balkan nog verder destabiliseert, moet Beckett hem stoppen.
Hij hoeft die klus niet in zijn eentje te klaren. De ervaren sluipschutter krijgt hulp van de terdoodveroordeelde militair Jake Cole (Bokeem Woodbine).
Hoewel Sniper 2 zich afspeelt in door de Balkanoorlig getroffen gebied, vonden de opnames vooral plaats in Hongarije. Dat is in de film ook terug te zien: de auto's hebben Hongaarse kentekens, de straatnaambordjes zijn Hongaars en sommige personages spreken Hongaars.
Daar waren veel Hongaren niet blij mee: door Sniper 2 werd hun land ineens geassocieerd met de Balkanoorlog, terwijl het helemaal niets met die oorlog te maken heeft gehad.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel