TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Amerikaanse sluipschutters Brandon Beckett (Chad Michael Collins) en Richard Miller (Billy Zane) hebben als taak een Georgische gaspijpleiding te beschermen tegen terroristen uit het Midden-Oosten.
Wanneer de terroristen beginnen aan te vallen, worden meerdere sluipschutters aan Amerikaanse kant met uiterste precisie gedood door een sluipschutter van de vijand.
De spanningen lopen hoog op in Sniper: Ghost Shooter wanneer men vermoedt dat iemand binnen het leger weleens voor de vijand zou kunnen werken.
Hoe weten de terrorsiten anders precies waar de Amerikaanse soldaten zitten? Is de missie een dekmantel voor andere activiteiten? Trekt de kolonel soms aan de touwtjes? Om achter de antwoorden op deze vragen te komen, besluiten Miller en Beckett zelf op onderzoek uit te gaan.
Sniper: Ghost Shooter is alweer het zesde deel uit de Sniper-reeks. Het eerste deel genaamd Sniper kwam in 1993 uit, meer dan dertig jaar geleden. Er zijn tot nu toe tien delen gemaakt.
Tom Berenger speelde in dat eerste deel Thomas Beckett, de vader van Brandon Beckett. Die rol vervult hij ook in deel 1, 3, 5, 7 en 8.
Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro
10:00Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'