TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Sniper Special Ops moet een elite-eenheid van het Amerikaanse leger een ontvoerde politicus redden in Afghanistan.
Tijdens een vuurgevecht blijft sergeant Vic Mosby (Tim Abell) achter om voor een gewonde soldaat te zorgen. Scherpschutter Jake Chandler (Steven Seagal) en de rest van zijn team gaan terug om hem te redden.
Laat je niet misleiden door de titel, dit is niet het zoveelste vervolg op de actiefilm uit 1993 met Tom Berenger en Billy Zane. En over misleiden gesproken: ondanks dat Seagal prominent op de poster en in de trailer figureert, is hij slechts tien minuten in de film te zien.
Wie zich daarover heen kan zetten (voor sommigen zal het zelfs een opluchting zijn), zit opgescheept met een dertien-in-een-dozijn actiefilm uit de ramsjbak. Niet bepaald een schot in de roos, dus.
Het cv van de regisseur zegt genoeg. Broodfilmer Fred Olen Ray (166 films and counting!) tekende eerder voor klinkende titels als Scream Queen Hot Tub Party, Abner the Invisible Dog en Bikini Frankenstein.
Sniper Special Ops is op maandag 19 januari 2026 om 23:05 uur te zien op RTL 7.
Tweede seizoen De Hanslers op komst? Monique geeft antwoord
11:05Dit vinden kijkers van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
10:20André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld