TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
FBI-agenten Joe Merriwether (Jeffrey Dean Morgan) en Katherine Cowles (Abbie Cornish) onderzoeken een reeks moorden. Alle slachtoffers zijn overleden aan een steek in hun achterhoofd.
Ze hebben alleen geen goede aanknopingspunten. Ze vinden geen sporen en getuigen zijn er ook al niet. Daarom besluit Merriwether in Solace de hulp van zijn vriend John Clancy (Anthony Hopkins) te vragen.
Hij is een paranormaal begaafde psycholoog. In eerste instantie ziet Clancy het niet zitten om betrokken te raken bij de zaak.
Dat verandert als Cowles ontmoet. Hij krijgt een visioen over haar toekomst en besluit te helpen.
Cowles is zelf sceptisch over Clancy. Toch proberen ze samen de seriemoordenaar te vinden.
Het was oorspronkelijk de bedoeling dat deze film een vervolg zou worden op David Finchers Se7en. De film zou Ei8ht gaan heten.
De hoofdpersoon zou rechercheur William Somerset (Morgan Freeman) uit Se7en zijn, die paranormale krachten had ontwikkeld. Alleen vond Fincher het idee maar niks, dus ging dat idee de prullenbak in en werd er een losstaande film van gemaakt.
Fincher heeft waarschijnlijk de juiste inschatting gemaakt want Solace werd slecht ontvangen door recensenten.
Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Edsilia Rombley te zien in Verborgen Verleden: 'Er valt nu echt iets op z'n plek'
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026
09:51De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'