TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het blauwe, razendsnelle egeltje Sonic dook voor het eerst op in een videogame in 1991. Hij groeide al snel uit tot een icoon: wat Super Mario was voor Nintendo, was Sonic voor concurrent Sega.
Door al dat succes waren er al meteen plannen om een film te maken over de supersnelle egel. Door omstandigheden duurde het echter veel langer dan gepland om die film te maken.
In 2020 was het zover: Sonic the Hedgehog was af. In de film is te zien hoe Sonic moet vluchten van zijn eigen planeet.
Hij belandt op aarde, waar hij eerst een eenzaam bestaan leidt. En dan gaat het mis.
Als Sonic uit verveling dan maar een potje American football gaat spelen met zichzelf, creëert hij zoveel energie dat hij de boosaardige Dr. Robotnik (Jim Carrey) achter zich aan krijgt. Dit duivelse genie wil experimenteren op Sonic.
Ontsnappen is niet zomaar gedaan, want Robotnik is bijna net zo snel als Sonic zelf. Gelukkig krijgt Sonic hulp van politieman Tom (James Marsden).
Toen de eerste posters van Sonic the Hedgehog online verschenen, maakte dat nogal wat los. Niet iedereen was er blij mee hoe Sonic eruitzag.
Onder de critici zaten een paar grote namen: Naoto Ohshima, die de allereerste Sonic ontwierp, en voormalig Sega-baas Yuji Naka vonden het ontwerp maar niks. In mei 2019 gaf regisseur Jeff Fowler aan dat hij zijn Sonic aan zou passen.
De release van de film schoof daardoor op van eind 2019 naar februari 2020.
Dit kun je allemaal verwachten van het Eurovisie Songfestival 2025
13:54Zijn Svea en Joey na de opnames van Married at First Sight nog samen?
13:24Zo loopt het eerste seizoen van I Kissed a Girl op Videoland af
10:28Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal
10:02MAFS: Dennis loopt boos weg tijdens gesprek met Stefan en Eveline