TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Pubermeisje Hanna (Saoirse Ronan) groeit op in de besneeuwde bossen van Finland. Haar vader (Eric Bana) leidt haar daar op tot een heuse moordmachine.
Waarom haar vader dat doet is in Hanna niet meteen duidelijk. Dat hij er zo zijn redenen voor heeft wel.
Vader Erik is een voormalig CIA-agent. Hij houdt zich samen met Hanna schuil in Finland.
Heeft hij iets gedaan wat zijn oude bazen niet oké vinden? Weet hij te veel? Is het een beetje allebei?
Hoe dan ook: Hanna is er ook bij betrokken. Niet voor niets maakt CIA-agent Marissa Wiegler (Cate Blanchett) er haar levenswerk van de twee in te rekenen en uit te schakelen.
En dat terwijl Hanna ondertussen juist op zoek gaat naar Marissa. Om uit te zoeken hoe haar verleden in elkaar zit én om de dood van haar moeder te wreken.
Dat levert een spannende actiethriller op, met een aantal schitterend in beeld gebrachte, maar behoorlijk gewelddadige actiescènes.
Saoirse Ronan moest stevig in training om Hanna te kunnen spelen. Trainer Dan Inosanto (een leerling van kungfulegende Bruce Lee) nam de Ierse actrice onder handen in zijn sportschool.
Daar trainde ze twee maanden lang ruim vier uur per dag. Na al dat gedril was ze zo getraind dat ze bijna al haar stunts zelf kon doen.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden