TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Fitch en zijn medewerkers hebben in Species niet alleen buitenaards DNA ontvangen, er zit ook een soort gebruiksaanwijzing bij. Daarin staat hoe het aan menselijk DNA gekoppeld kan worden.
Met die gebruiksaanwijzing kunnen Fitch en collega's wel wat. Na het nodige gepiel en gepriegel in het laboratorium boeken de wetenschappers al snel resultaat. En hoe: uit de combinatie van een menselijke eicel en het buitenaardse DNA groeit in een mum van tijd een volwassen vrouw.
Fitch en zijn collega's noemen haar Sil. Sil (Natasha Henstridge) is adembenemend mooi, maar dat is nog niet alles. Als Sil in Species uit het laboratorium ontsnapt, blijkt dat ze ook behoorlijk gevaarlijk is.
In de boze buitenwereld gaat Sil op zoek naar mannen. Waarom? Om zich voort te planten. Een buitenaards wezen dat zich op aarde voortplant met mensen – dat was niet wat Fitch met zijn experiment voor ogen had. Hij wil dan ook voorkomen dat Sil kinderen krijgt. Of hem dat gaat lukken? Je ziet het in de sf-thriller Species.
Productiemaatschappij MGM wilde de productiekosten van Species drukken door de treinscène over te slaan. De ontwerper van de trein, kunstenaar H.R. Giger, was het daar niet mee eens. Hij betaalde honderdduizend dollar uit eigen zak om te zorgen dat de scène toch de film zou halen.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO