TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Filmsterren kunnen hard en diep vallen, maar er is één acteur die dat tot kunst heeft verheven: John Travolta.
Je zou denken dat de voormalig superster na Gotti gestopt zou zijn met acteren, maar in Speed Kills bewijst hij dat het altijd erger kan.
De film is gebaseerd op het gelijknamige truecrimeboek van Arthur J. Harris over het leven van Donald Aronow. Hij was een miljonair en playboy wiens claim to fame is dat hij vanaf de jaren 60 aardig meedeed in de sport speedbootracen. In deze film is hij gefictionaliseerd onder de naam Ben Aronoff.
Dat hij vuile zaakjes deed met de maffia (de reden waarom hij in 1987 werd doodgeschoten), is bijzaak in de film. Ook de rest van zijn leven wordt nogal succesvol voorgesteld en hoe hij met vrouwen en rijkdom omgaat is ook vrij mistroostig. Zelfs de bootraces zijn niet boeiend.
Na Gotti kwam John Travolta dus opdraven voor deze rol, waarbij hij er jonger uitziet als hij het personage op zijn oude dag speelt dan in diens jeugd.
Op recensieplatform Rotten Tomatoes heeft John Travolta een reeks neergezet die bijna indrukwekkend te noemen is: hij haalde met vier achtereenvolgende films een score van 0 procent.
Gotti, Speed Kills, Trading Paint en The Poison Rose kregen allemaal geen enkele positieve beoordeling van de recensenten op het platform.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence
20:44Wanneer is de nieuwe RTL 4-spelshow Hitster op tv te zien?
18:50Kijk hier de gouden race van Jutta Leerdam op de 1.000 meter terug
18:45Geweldig! Jutta Leerdam pakt goud én Olympisch record op de 1.000 meter
14:43Dinsdag is er geen nieuwe aflevering van Bed & Breakfast en dit is waarom