TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De resultaten van hun experimenten zijn verbluffend: door het DNA van verschillende diersoorten met elkaar te vermengen hebben ze heel bijzondere nieuwe dieren gemaakt.
Die dieren zijn niet alleen maar mooi: het bedrijf waar Elsa (Sarah Polley) en Clive (Adrien Brody) werken, gebruikt ze bij de ontwikkeling van nieuwe medicijnen.
Na hun successen met dieren-DNA zijn Clive en Elsa in Splice toe aan een volgende stap. Ze willen met menselijk DNA gaan werken.
Als het bedrijf hun dat verbiedt, besluiten de wetenschappers op eigen houtje verder te gaan met hun baanbrekende onderzoek.
Het resultaat van dat onderzoek is Dren. Ze is een mix tussen een mens en verschillende dieren.
Dren begint als klein 'meisje', maar ze groeit als kool. Binnen de kortste keren is ze volwassen. Hoelang kan dat gepiel met DNA goed gaan?
En wat gebeurt er als Dren zich wil voortplanten? Je ziet het in Splice.
Deze Winter Vol Liefde-deelneemster komt je wellicht bekend voor
09:20Zien: Oos Kesbeke reageert op Expeditie Robinson-winst Camiel
09:01Monique Hansler briest: 'Mijn neus, dat ga ik echt niet doen'
08:13De TV van gisteren: veel kritiek op finale Expeditie Robinson, bekijk de reacties
06:47Vanavond op TV: The assassin, MasterChef USA, London Has Fallen