TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In dit derde deel van de Spy Kids-reeks speelt Sylvester Stallone een sinistere gameontwikkelaar die de wereld in zijn greep wil krijgen.
In Spy Kids 3-D: Game Over is Carmen Cortez verdwenen. Haar broer Juni (Daryl Sabara) heeft zijn spionnenpak opgeborgen om privédetective te worden.
Hij keert terug in actie wanneer blijkt dat ze gevangen zit in een computerspel dat is ontworpen door de mysterieuze Toymaker (Sylvester Stallone).
Om haar te redden, moet hij verschillende virtuele levels doorstaan vol gevaren, tegenstanders en bizarre technologieën.
De gamewereld is even kleurrijk als verraderlijk, en onderweg krijgt Juni hulp van zijn ouders (Antonio Banderas en Carla Gugino), zijn opa (Ricardo Montalban) en zijn zus zelf.
Naarmate spel en werkelijkheid meer in elkaar overlopen, wordt de strijd om Carmen en de echte wereld te redden steeds spannender.
Regisseur Robert Rodriguez had behoorlijk veel petten op bij Spy Kids 3-D: Game Over: hij staat maar liefst acht keer in de aftiteling: als schrijver, regisseur, producent, production designer, editor, cameraman, componist en supervisor van de visuele effecten.
De film zit ook vol cameo’s en kleine rollen van grote namen: onder anderen Salma Hayek, Steve Buscemi, Bill Paxton, George Clooney en Elijah Wood duiken kort op. Voor Selena Gomez en Glen Powell was Spy Kids 3-D: Game Over hun allereerste filmoptreden.
Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter