TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de vorige Star Trek-film, Star Trek: The Wrath of Kahn, heeft Spock (Leonard Nimoy) het ultieme offer gebracht. Hij heeft zijn leven gegeven, zodat Khan de Enterprise en haar bemanning niet kon vernietigen.
Admiraal Kirk (William Shatner) en de rest van de bemanning zijn nog steeds ondersteboven van dat verlies. Als ze op aarde aankomen, blijkt dat het allemaal nog erger kan. De Federatie is van plan de Enterprise uit de vaart te nemen. De bemanning – inmiddels een hecht team – zal worden verdeeld over verschillende schepen.
Dan begint McCoy (DeForest Kelley) zich ineens vreemd te gedragen. Wat blijkt? Spocks lichaam is misschien dood, zijn geest is nog springlevend. En hij heeft zijn intrek genomen in McCoy.
Als Kirk hoort dat er ook nog hoop is voor Spocks lichaam, zit er in Star Trek III: The Search for Spock maar een ding op. Kirk en zijn bemanning stelen de Enterprise en gaan op weg om Spocks geest met zijn herboren lichaam te herenigen.
Het had niet veel gescheeld of Star Trek III: The Search for Spock was er nooit gekomen. Tijdens de opnames brak er een grote brand uit op het studiocomplex van Paramount. Een van de mensen die hielp met het blussen voordat de brandweer arriveerde: William Shatner.
Volgens de acteur deed hij dat alleen maar omdat hij vertraging van de productie wilde voorkomen. Als de opnames te lang hadden geduurd, zou hij namelijk in de knel komen met het filmen van een nieuw seizoen van T.J. Hooker.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen