TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie de vijand is? Kirk (Chris Pine) heeft geen idee.
Wat in Star Trek into Darkness wel duidelijk is: het brein achter de aanslag heeft Starfleet, en daarmee de wereld, in chaos gestort. Dat pikken Kirk, Spock (Zachary Quinto) en de rest van de bemanning van de USS Enterprise niet.
Ze openen de jacht op de dader. Die jacht leidt hen tot diep in Klingon-gebied.
Gezellig is anders. Zeker als Kirk & co ontdekken dat de man op wie ze jagen probeert een oorlog te ontketenen tussen de Federatie en de Klingon.
Zachary Quinto speelt in de Star Trek-films van J.J. Abrams de rol van Spock. De originele Spock, Leonard Nimoy, is in Star Trek en Star Trek into Darkness ook te zien.
Hij speelt Spock Prime, de oudere versie van Spock. Star Trek into Darkness was de laatste film van Leonard Nimoy. Hij overleed in 2015 op 83-jarige leeftijd.
J.J. Abrams wilde Nimoy er zo graag bij hebben, dat hij de oude acteur om goedkeuring vroeg toen hij Quinto in de rol van Spock castte.
Ook zorgde Abrams ervoor dat er tijdens de opnames altijd koffie-ijs op de set aanwezig was. Leonard Nimoy was dol op koffie-ijs.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)