TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dit is alweer Star Trek-film nummertje tien. En de vierde met Patrick Stewart als kapitein Jean-Luc Picard.
Groot feest aan boord van de Enterprise. Bemanningsleden William Riker (Jonathan Frakes) en Deanna Troi (Marina Sirtis) gaan trouwen.
En dat is niet de enige reden voor vreugde. De nieuwe leider van de Romulans wil vrede sluiten met de Federatie. Eindelijk.
Dat betekent wel meteen dat er in Star Trek: Nemesis werk aan de winkel is. Kapitein Picard (Patrick Stewart) moet naar de planeet Romulus voor de vredesonderhandelingen.
Hoewel de hele Federatie blij is, vertrouwt Picard het zaakje niet. En hij krijgt gelijk.
Wat blijkt? Shinzon (Tom Hardy), de nieuwe Romulaanse leider, is een kloon van Picard. En hij heeft snode plannen.
Tegenwoordig is Tom Hardy een grote naam. Ten tijde van Star Trek: Nemesis was dat wel anders.
Het was pas de derde film waarin hij een rol had. Hardy nam de rol van Shinzon dan ook erg serieus: dit moest zijn grote doorbraak worden.
Dat viel vies tegen, toen critici en doorgewinterde Trekkies de film neersabelden.
Hardy kreeg daar een stevige mentale tik van. Hij raakte aan de drank en dacht op een gegeven moment zelfs aan zelfmoord.
Pas nadat hij in 2008 echt doorbrak met zijn rol in Bronson kon hij die zware tijd achter zich laten.
De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'
09:59Videoland haalt realityprogramma Million Dollar Listing naar Nederland
09:39Wanneer komt Expeditie Robinson in 2026 op televisie?
09:28Video: DJ Jean kan totaal niet lachen om parodievideo van Bram Krikke: 'Flauw'
09:12Maakt Married at First Sight 2026 zich op voor een heftige primeur?