TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De 23e eeuw. Kapitein Kirk (William Shatner), Spock (Leonard Nimoy) en de rest van de bemanning van de Enterprise waren net aan het genieten van een welverdiende vakantie.
Deze rigoreuze actie van de afvallige Vulcan gooit helaas roet in het eten en het is gedaan met de rust.
Kirk en zijn bemanning proberen deze gek te stoppen want zij willen ten koste van alles hem niet het schip laten besturen. Met de bemanning onder leiding van Sybok, moet de kapitein er maar op vertrouwen dat dit allemaal goed afloopt.
Ondertussen zit een Klingon-kapitein ook achter de Enterprise aan.
Toen Star Trek als tv-serie te zien was, kon men niet vermoeden hoe groot deze franchise uiteindelijk zou worden. In eerste instantie ging het om een paar seizoenen (vanaf 1966 tot en met 1969).
Maar ruim een halve eeuw later zijn er talloze vervolgseries, spin-offs en maar liefst dertien films afgeleverd. Het einde is nog lang niet in zicht.
Voor de fans is William Shatner nog steeds het grote gezicht van Star Trek. Hij was te zien in de oorspronkelijke serie als captain Kirk en speelde ook nog eens in een tweede serie en maar liefst in zes speelfilms.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)