TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nadat een explosie heeft plaatsgevonden op de mijnbouwmaan Praxis, hebben de Klingons ongeveer vijftig jaar totdat hun ozonlaag het begeeft.
Als ze het willen overleven, zullen de Klingons hun thuisplaneet dus moeten verlaten. Alleen kunnen ze door de voortdurende oorlog met de Federatie niet echt ergens heen.
De oplossing? Vrede sluiten met de Federatie.
Kapitein James T. Kirk (William Shatner) en zijn bemanning vliegen met de Enterprise richting Klingons voor de vredesonderhandelingen. Die gesprekken verlopen niet helemaal hoe Kirk het voor zich zag. De Klingons pakken hem en McCoy (DeForest Kelley) op en stoppen hen in een werkkamp.
Lukt het het Federatieduo om te ontsnappen? En komt het nog goed met de vredesonderhandelingen of blijft het oorlog?
Je ziet het in Star Trek VI: The Undiscovered Country.
Naast de studio waar de opnames waren voor Star Trek VI: The Undiscovered Country, was nog een filmcrew bezig. Die werkte aan Frankie and Johnny, een film met Al Pacino.
In een van de scènes in die film moest Pacino een deur openen en verbaasd reageren. Regisseur Garry Marshall bedacht een trucje om die verbaasde reactie te bewerkstelligen.
Hij regelde dat William Shatner en Leonard Nimoy als Kirk en Spock in de deuropening zouden staan.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij