TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jaren na die ontdekking lukt het taalkundige Daniel Jackson (James Spader) om de hiërogliefen op het bouwwerk te ontcijferen.
Zo ontdekt Daniel dat het niet zomaar een poort is: het gevaarte is een portaal naar een andere dimensie. Wat zou er aan de andere kant van die Stargate liggen?
Samen met de legereenheid van Jonathan 'Jack' O'Neil (Kurt Russell) stapt Daniel door de poort, op weg naar de andere wereld.
Ze belanden in een land dat erg veel lijkt op het oude Egypte. De mensen daar aanbidden de Egyptische zonnegod Ra, die zijn gevolg met ijzeren hand regeert.
Hoofdrolspeler James Spader heeft toegegeven dat hij het script van Stargate niet best vond. Hij maakte de film omdat hij het geld goed kon gebruiken:
"Acteren is mijn passie, maar het is ook gewoon werk en zo heb ik het ook altijd benaderd. Acteurs zijn eigenlijk een soort dagloners."
"Er is niks mis mee om zo nu en dan een klus aan te nemen omdat je het geld gewoon nodig hebt."
Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'
22:22Kopen Zonder Kijken: kijkers genieten van droomhuis Boukje en Bob (met roze wc)
16:16Video: Familie Jelies vertelt wat we kunnen verwachten in nieuw seizoen Jelies & Gnodde Grote Gezinnen Emigreren
14:58Video: Greetje Hakvoort en vriend Bert blikken terug op breuk in Urk!