TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als een goed uitgekiende bankroof toch mislukt, blijft Will Montgomery (Nicolas Cage) bewusteloos met de buit op straat achter. Zijn handlangers weten wel te ontkomen.
Als je bewusteloos op straat ligt, bent je een makkelijke prooi voor de politie. Die pakt Will dus zonder al te veel moeite op.
Acht jaar later heeft hij zijn straf dan eindelijk uitgezeten. Will kijkt ernaaruit om zijn gezin weer te zien.
Daar had zijn oude handlanger Vincent (Josh Lucas) al op gerekend. Hij ontvoert Wills dochter Alison (Sami Gayle).
Waarom hij dat doet? Vincent denkt dat Will de buit van de overval ergens verstopt heeft.
Hij geeft zijn oude maat twaalf uur de tijd om hem zijn deel – tien miljoen dollar – te geven. Probleempje: Will heeft dat geld helemaal niet.
Daarom besluit hij in Stolen nogmaals een bank te overvallen. Dat is de enige manier om in zo'n korte tijd aan zo veel geld te komen.
Nicolas Cage ragt zich in Stolen een weg naar het bevrijden van zin dochter. Het had niet veel gescheeld of iemand anders had dat gedaan.
Clive Owen en Jason Statham waren namelijk ook in beeld voor de rol van Will Montgomery.
Voor Josh Lucas is dit al de tweede Stolen uit zijn carrière. In 2009 speelde hij ook al in een film met die titel. Al staat die film ook bekend als Stolen Lives.
Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak
07:34De TV van gisteren: Geen beste start voor realityserie André Hazes