TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als een goed uitgekiende bankroof toch mislukt, blijft Will Montgomery (Nicolas Cage) bewusteloos met de buit op straat achter. Zijn handlangers weten wel te ontkomen.
Als je bewusteloos op straat ligt, bent je een makkelijke prooi voor de politie. Die pakt Will dus zonder al te veel moeite op.
Acht jaar later heeft hij zijn straf dan eindelijk uitgezeten. Will kijkt ernaaruit om zijn gezin weer te zien.
Daar had zijn oude handlanger Vincent (Josh Lucas) al op gerekend. Hij ontvoert Wills dochter Alison (Sami Gayle).
Waarom hij dat doet? Vincent denkt dat Will de buit van de overval ergens verstopt heeft.
Hij geeft zijn oude maat twaalf uur de tijd om hem zijn deel – tien miljoen dollar – te geven. Probleempje: Will heeft dat geld helemaal niet.
Daarom besluit hij in Stolen nogmaals een bank te overvallen. Dat is de enige manier om in zo'n korte tijd aan zo veel geld te komen.
Nicolas Cage ragt zich in Stolen een weg naar het bevrijden van zin dochter. Het had niet veel gescheeld of iemand anders had dat gedaan.
Clive Owen en Jason Statham waren namelijk ook in beeld voor de rol van Will Montgomery.
Voor Josh Lucas is dit al de tweede Stolen uit zijn carrière. In 2009 speelde hij ook al in een film met die titel. Al staat die film ook bekend als Stolen Lives.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij