TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Superman (Brandon Routh) keert terug naar de aarde na een ruimtereis van vijf jaar. De wereld is er echter niet op vooruit gegaan.
Veel mensen denken in Superman Returns inmiddels dat ze beter af waren als Superman nooit had bestaan. Ook zijn oude liefde Lois Lane vindt dat. Maar als het kwaad terugkeert in Metropolis stellen de mensen hun mening bij. Superman moet het namelijk weer opnemen tegen zijn sluwe aartsrivaal Lex Luthor. De psychopaat worstelt met wraakgevoelens omdat Superman altijd zijn kwade plannen dwarsboomt.
Hij gaat op zoek naar de zwakke plek van de superheld om hem uit te schakelen. Door zijn plan zou hij miljoenen mensen op de wereld kunnen vermoorden.
Regisseur Bryan Singer nodigde Brandon Routh uit voor een gesprek in een café om te kijken of hij misschien geschikt zou zijn voor de rol van Superman. Bij de binnenkomst knoeide Routh per ongelijk koffie over de hele tafel. Hij was bang dat hij zijn kans op de rol in Superman Returns al verpest had. Het tegendeel bleek waar: Singer wilde een ietwat onhandige Clark Kent in de film. Het incident overtuigde hem dat Routh de rol goed zou kunnen invullen.
Partnerbijdrage
Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak
10:57Gedoe rond Songfestival: NOS reist af, Europa snapt er niks meer van
10:42Even Tot Hier voert verandering door in honderdste uitzending