TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Superman (Brandon Routh) keert terug naar de aarde na een ruimtereis van vijf jaar. De wereld is er echter niet op vooruit gegaan.
Veel mensen denken in Superman Returns inmiddels dat ze beter af waren als Superman nooit had bestaan. Ook zijn oude liefde Lois Lane vindt dat. Maar als het kwaad terugkeert in Metropolis stellen de mensen hun mening bij.
Superman moet het namelijk weer opnemen tegen zijn sluwe aartsrivaal Lex Luthor. De psychopaat worstelt met wraakgevoelens omdat Superman altijd zijn kwade plannen dwarsboomt.
Hij gaat op zoek naar de zwakke plek van de superheld om hem uit te schakelen. Door zijn plan zou hij miljoenen mensen op de wereld kunnen vermoorden.
Regisseur Bryan Singer nodigde Brandon Routh uit voor een gesprek in een café om te kijken of hij misschien geschikt zou zijn voor de rol van Superman.
Bij de binnenkomst knoeide Routh per ongelijk koffie over de hele tafel. Hij was bang dat hij zijn kans op de rol in Superman Returns al verpest had. Het tegendeel bleek waar: Singer wilde een ietwat onhandige Clark Kent in de film.
Het incident overtuigde hem dat Routh de rol goed zou kunnen invullen.
Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum