TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het leven lacht Melanie (Reese Witherspoon) toe: ze is succesvol, mooi en gelukkig.
Melanie zou met haar baan als modeontwerper, haar mooie appartement en haar relatie met de knappe zoon van de burgemeester van New York niet misstaan in Sex and the city.
Maar het kan allemaal nog mooier: burgemeesterszoon Andrew (Patrick Dempsey) vraagt haar ten huwelijk. Natuurlijk zegt Melanie daar 'ja' op.
En daar beginnen in Sweet Home Alabama de problemen. Voor ze met haar prins op het witte paard kan trouwen, moet Melanie eerst nog even terug naar haar geboortegrond: het platteland van Alabama.
Ze is namelijk nog steeds getrouwd met haar jeugdliefje Jake (Josh Lucas). De twee zijn al jaren geen stel meer, maar tot nu toe heeft Jake de steeds geweigerd de scheidingspapieren te ondertekenen.
Melanie denkt hem nu wel over te kunnen halen. Maar het loopt allemaal net even anders; het blijft natuurlijk een romantische komedie.
Eenmaal terug in Sweet Home Alabama valt Melanie bovendien iets op. Haar oude leventje daar was een stuk gelukkiger en zorgelozer dan de gejaagde glamour van the Big Apple.
En Jake? Hij blijkt na al die jaren ineens weer een hele toffe peer.
Eigenlijk was het de bedoeling dat Charlize Theron de hoofdrol in Sweet Home Alabama zou spelen. Zij stapte op het laatste moment over naar een andere film.
De rol van Melanie ging naar Reese Witherspoon. De actrice hoorde dat in het weekend dat Legally Blonde, waar ze ook al een hoofdrol in had, in première ging.
Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
