TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson) is al een tijdje gescheiden, maar hij heeft een goede band met zijn ex.
Op een dag staat Lenore (Famke Janssen) zelfs bij hem op de stoep om hem te vertellen over haar huwelijksproblemen. Haar man is daar niet van gediend: hij waarschuwt Bryan dat hij uit haar buurt moet blijven. De volgende dag vindt Bryan de dode Lenore in zijn eigen appartement. Voor de politie is een en een twee. Ze zijn er zeker van dat Bryan de dader is.
Wie de eerste twee Taken-films heeft gezien, weet dat Bryan niet voor één gat te vangen is. Ook in Taken 3 maakt hij weer volop gebruik van zijn CIA-skills. Eerst om uit de gevangenis te ontsnappen, daarna om de echte moordenaar op te sporen en zijn naam te zuiveren.
Taken 3 is het derde en laatste deel van de Taken-trilogie. Liam Neeson zou gezegd hebben dat hij de film alleen zou doen als er niemand ontvoerd zou worden.
De titel van de film slaat dus eigenlijk nergens op, maar dat mag de pret niet drukken. Dat vond het bioscooppubliek ook: Taken 3 bracht ruim 325 miljoen dollar op.
Taken 3 is op maandag 21 april 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
De streamingtip van de week: Máxima seizoen 2
14:39Extra heftige aflevering van Break Free: Bram en Robbin allebei dood
13:22Hoofdrol in nieuwe Amerikaanse serie voor Michiel Huisman
13:06Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?