TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Melissa McCarthy heeft ondertussen vijf keer de hoofdrol gespeeld in films geregisseerd door haar man, Ben Falcone.
Dat leverde tot nu toe nog geen geweldige resultaten op. Ze werden allemaal slecht ontvangen. Roadtripcomedy Tammy heeft de twijfelachtige eer om de eerste film in die reeks te zijn. McCarthy speelt het titelpersonage, dat een reeks tegenslagen te verwerken krijgt. Eerst rijdt ze een hert aan onderweg naar haar werk, waardoor haar auto beschadigd is.
Ze komt daardoor te laat op haar werk bij een fastfoodrestaurant en wordt ontslagen. Onderweg naar huis stopt haar auto er helemaal mee. Als ze na een lange wandeling eindelijk thuiskomt is de rotdag nog niet voorbij: ze komt erachter dat haar man een affaire heeft met de buurvrouw.
Na al deze pech besluit Tammy impulsief op roadtrip te gaan met haar eigenzinnige, alcoholistische grootmoeder, Pearl (Susan Sarandon). Tijdens hun avontuurlijke reis leren ze belangrijke levenslessen en versterkt hun familieband.
Leeftijdsverschillen tussen acteurs kloppen wel vaker niet in films, zo ook in Tammy. Hoewel Susan Sarandon de oma van Melissa McCarthy speelt, schelen ze maar 24 jaar. Een vrij jonge oma dus. McCarthy is ook maar elf jaar jonger dan Allison Janney, die haar moeder speelt in de film.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside