TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Melissa McCarthy heeft ondertussen vijf keer de hoofdrol gespeeld in films geregisseerd door haar man, Ben Falcone.
Dat leverde tot nu toe nog geen geweldige resultaten op. Ze werden allemaal slecht ontvangen. Roadtripcomedy Tammy heeft de twijfelachtige eer om de eerste film in die reeks te zijn. McCarthy speelt het titelpersonage, dat een reeks tegenslagen te verwerken krijgt. Eerst rijdt ze een hert aan onderweg naar haar werk, waardoor haar auto beschadigd is.
Ze komt daardoor te laat op haar werk bij een fastfoodrestaurant en wordt ontslagen. Onderweg naar huis stopt haar auto er helemaal mee. Als ze na een lange wandeling eindelijk thuiskomt is de rotdag nog niet voorbij: ze komt erachter dat haar man een affaire heeft met de buurvrouw.
Na al deze pech besluit Tammy impulsief op roadtrip te gaan met haar eigenzinnige, alcoholistische grootmoeder, Pearl (Susan Sarandon). Tijdens hun avontuurlijke reis leren ze belangrijke levenslessen en versterkt hun familieband.
Leeftijdsverschillen tussen acteurs kloppen wel vaker niet in films, zo ook in Tammy. Hoewel Susan Sarandon de oma van Melissa McCarthy speelt, schelen ze maar 24 jaar. Een vrij jonge oma dus. McCarthy is ook maar elf jaar jonger dan Allison Janney, die haar moeder speelt in de film.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji