TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een man is bevriend met een levende teddybeer die zuipt, platte grappen vertelt en nietsdoend op de bank hangt. Dat waren de ingrediënten voor de succesvolle komedie Ted. In Ted 2 is het onwaarschijnlijke duo terug.
Die man is John (Mark Wahlberg). Trouwde hij aan het einde van Ted nog met zijn Lori, in Ted 2 is hij alweer een halfjaar gescheiden.
Hoe anders vergaat het de pratende teddybeer Ted: hij stapt in het huwelijksbootje met Tami-Lynn (Jessica Barth).
Maar of dat nou zo'n goed idee was? Een jaar later slaat dat bootje stevig aan het wankelen.
Ted en Tami-Lynn proberen hun relatie te redden door een kind te nemen. En daar begint het hele gedonder.
Een teddybeer kan een mens niet zwanger maken, dus helpt John Ted bij zijn zoektocht naar een spermadonor.
Als ze moeite hebben een geschikte donor te vinden, moeten ze een andere oplossing vinden. Misschien dat adoptie een idee is?
Op zich wel, maar om in aanmerking te komen voor adoptie moet Ted de nodige background checks ondergaan.
Alleen levert dat hem in Ted 2 geen kindje op. In tegendeel: de teddybeer raakt al zijn grondrechten kwijt.
Naast hoofdrolspeler Mark Walhberg en de stem van regisseur Seth MacFarlane komen er in Ted 2 nog flink wat bekende koppen voorbij.
Liam Neeson heeft een klein rolletje als zichzelf. Talkshowhosts Jay Leno en Jimmy Kimmel laten hun gezicht even zien. En ook Morgan Freeman en Amanda Seyfried hebben een rolletje.
Zo gaat het nu met Boukje en Bob uit Kopen Zonder Kijken
10:10John Buijsman duikt op in Goede Tijden, Slechte Tijden
08:20Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026