Film
Schildpadden tegen aliens in Teenage Mutant Ninja Turtles
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 30-11-21 18:40

Men neme vier gemuteerde schildpadden met een voorliefde voor pizza, een stelletje niet al te snuggere boeven en een paar in- en ingemene snoodaards. Even roeren en voilà: de Teenage Mutant Ninja Turtles.
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
In Teenage Mutant Ninja Turtles wisten de gemuteerde schildpadden Donatello, Raphael, Leonardo en Michelangelo superschurk Shredder achter de tralies te krijgen. In dit vervolg weet de snoodaard te ontsnappen, samen met de niet al te snuggere Bebop en Rocksteady.
Dat betekent dat het pizza minnende schildpaddenkwartet weer aan de bak moet. De Turtles hebben er hun handen vol aan.
Ze moeten niet alleen met Shredder, Rocksteady en Bebop afrekenen, ook de buitenaardse schurk Krang laat zich in Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows niet onbetuigd.
Megan Fox
Megan Fox is in Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows opnieuw van de partij. Ze speelt April O’Neil, vriendin en hulpje van Michelangelo, Leonardo, Donatello en Raphael.
Een van haar voorgangers heeft ook een rolletje in de film. Judith Hoag speelt Aprils baas Rita.
In 1990 speelde Hoag de rol van April O’Neil in de eerste live action Turtlesfilm.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 12:03Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Echte Meisjes in de Jungle
11:05Ziggy Krassenberg van The Voice en K2 Zoekt K3 doet mee aan American Idol
10:42De Bondgenoten nadert eindelijk zijn allereerste ontknoping
10:00Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2024
09:20De TV van gisteren: Dieuwertje Blok zwaait af onder toeziend oog van ruim 1,3 miljoen kijkers
De tv van gisteren
Meer tv 5 decDe TV van gisteren: Dieuwertje Blok zwaait af onder toeziend oog van ruim 1,3 miljoen kijkers
De nieuwste reviews
Meer reviews 14 novCANAL+ komt terug naar Nederland met een nieuw streamingplatform
8 novPodcast #45: Ferry de Serie, All the Light We Cannot See, Sly (Netflix) & Fingernails (Apple TV+)
8 novDe TV van gisteren: Kijkers vol bewondering voor politie in goedbekeken Bureau Rotterdam