TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De zeventienjarige Tommy (Pier Bonnema) ligt met liefdesverdriet op de bank: de jongen op wie hij verliefd is heeft een ander.
Een beetje afleiding zal hem goed doen, denken zijn ouders, dus geeft zijn vader hem een vakantiebaantje in zijn meubelmakerij. Daar stuit Tommy bij toeval op een seksueel expliciete mailwisseling tussen zijn vader en een andere man.
Wat betekenen die berichten? Gaat zijn vader vreemd? Is hij homoseksueel? Moet hij het aan zijn moeder vertellen?
In de Telefilm En Iemand Anders vertelt regisseur Vincent Tilanus een verhaal dat groter is dan Tommy’s worsteling. Een verhaal over de vele verschijningsvormen van liefde, over dat iedereen op een andere manier liefheeft en over hoe mensen daarmee omgaan.
Hij verpakt dat in een intieme film over een gezin dat daar zijn eigen weg in moet vinden en dat met vallen en opstaan doet.
Telefilm: En Iemand Anders is op zaterdag 15 maart 2025 om 22:05 uur te zien op NPO 3.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland