TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na jarenlang psychisch lijden weet Kaitlynn (Frieda Barnhard) het zeker: ze is niet gemaakt voor het leven.
Daarom wil ze euthanasie. Haar beste vriendin Jade (Dylan Jongejans) is daarin haar steun en toeverlaat. Als de huisarts besluit dat verzoek niet in te willigen, stelt Jade zichzelf ten doel ervoor te zorgen dat Kaitlynn op een waardige manier afscheid kan nemen van het leven. Daarin verliest ze haar eigen welzijn en behoeften uit het oog.
Het op waargebeurde verhalen gebaseerde En We Vliegen door de Dagen pakt dit beladen onderwerp tactvol aan. Namelijk zonder te oordelen over de verschillende standpunten die mensen hierover hebben en met oog voor hoe zorgvuldig artsen en psychiaters te werk gaan in de besluitvorming rond euthanasie.
En We Vliegen door de Dagen is geïnspireerd door meerdere waargebeurde verhalen. De makers van deze telefilm kennen persoonlijk mensen die op een tragische manier uit het leven zijn gestapt. Met deze film willen ze hun respect betuigen aan hen die zich verloren voelen en worstelen met psychisch leed. De boodschap die ze willen overbrengen is duidelijk: oordeel niet en zorg goed voor elkaar.
En We Vliegen door de Dagen zie je op zaterdag 15 februari 2025 vanaf 22:00 uur bij KRO-NCRV op NPO 3.
Denkt u aan zelfdoding of maakt u zich zorgen om iemand? Erover praten helpt. Dat kan anoniem, via de chat op www.113.nl of telefonisch op 0800-0113.
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak