TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Arnold Schwarzenegger heeft veel films op zijn naam staan, maar de bekendste is toch wel The Terminator. Het eerste deel verscheen in 1984, het tweede in 1991 en dit derde deel in 2003.
In Terminator 3: Rise of the Machines krijgt John Connor tien jaar na Judgment Day weer een Terminator achter zich aan, de vrouwelijke T-X. John (Nick Stahl) is inmiddels volwassen. Hij leeft helemaal afgesloten van de maatschappij in de hoop dat hij Skynet zo om de tuin kan leiden. Helaas: Skynet stuurt weer een Terminator op hem af.
Deze keer is het een bijzonder geavanceerd model, de T-X (Kristanna Loken). John staat er niet alleen voor: de oude vertrouwde T-101 (Arnold Schwarzenegger) helpt hem een handje. Samen moeten ze voorkomen dat de T-X en Skynet de wereld vernietigen.
Terminator 3: Rise of the Machines verscheen in het jaar waarin Schwarzenegger besloot zijn filmcarrière op een laag pitje te zetten. Hij wilde gouverneur van Californië worden.
De acteur deed mee aan de verkiezingen en slaagde erin de zittend gouverneur te verslaan. Tot januari 2011 was hij gouverneur, daarna ging Arnie weer vrolijk verder met acteren.
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026