TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Maria (Linda de Mol) is haar ontrouwe vriend zat. Als ze weer zwanger van hem raakt (ze heeft al twee kinderen), besluit ze dat het anders moet. Ze laat abortus plegen en dumpt de vent.
Of het haar ex is of iemand anders weet Maria niet, maar er is iemand die niet blij is met haar keuze. Na die abortus krijgt ze namelijk te maken met een stalker. Om aan die stalker te ontsnappen verruilt Maria in Terug naar de Kust Amsterdam voor haar ouderlijk huis in Zeeland. Maria's zus Ans (Ariane Schluter) woont tegenwoordig in dat huis.
Hoewel het er prachtig is, komt Maria niet tot rust: het huis brengt pijnlijke herinneringen bij haar boven. Bovendien weet haar stalker haar ook in Zeeland te vinden.
Terug naar de Kust is een verfilming van de bestseller van thrillerschrijver Saskia Noort. Naarmate het verhaal vordert draait Maria steeds verder door. Dat is precies wat Linda de Mol interessant aan haar vond: "De kijker moet na verloop van tijd ook gaan twijfelen of het allemaal wel echt is wat ik beleef of denk te beleven. Zelfs mijn kinderen in de film vervreemden van me. Het maakt de rol niet alleen interessant, maar ook erg leuk om te spelen”, zo vertelde ze aan NLfilmdoek.nl.
Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?
17:30Domien Verschuuren wordt de nieuwe voice-over van De Verhulstjes na overlijden Cees Geel
16:21Wordt Hitster een succes op Nederlandse televisie?
15:45Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten
15:15Meneer de Uil is terug: De Fabeltjeskrant krijgt een compleet nieuw jasje