TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
James Shannon III (Chris O'Donnell) ziet zijn alleenstaande vrienden een voor een trouwen. Shannon denkt zelf nog niet aan trouwen, totdat zijn vriendin Anne Arden (Renée Zellweger) het boeket vangt op de bruiloft van zijn vriend Marco (Artie Lange). Opeens denkt Shannon dat hij nu niet meer kan achterblijven. Hij besluit Arden ten huwelijk te vragen, maar doet dat op zo'n klungelige manier dat zij hem afwijst.
Niet veel later krijgt Shannon te horen dat zijn opa is overleden. Hij laat hem een erfenis van 100 miljoen achter. Er is echter één kanttekening: Hij moet wel voor zijn dertigste getrouwd zijn, anders erft hij niks. Shannon viert morgen zijn dertigste verjaardag. Aangezien zijn vriendin nergens is te bekennen, gaat hij in de film The Bachelor al zijn exen af om een bruid te vinden, met nog maar 24 uur op de klok.
Komt dit verhaal je een beetje bekend voor? Dat kan kloppen, want The Bachelor is losjes gebaseerd op de Buster Keaton-klassieker Seven Chances uit 1925. In die film ging het om Jimmie Shannon, die voor zijn zevenentwintigste verjaardag voor 7 uur 's avonds getrouwd moest zijn om 7 miljoen dollar te erven.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4