TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rouw is wispelturig; het is niet zo dat de pijn om het verlies van een geliefde geleidelijk wegebt. Op een onbewaakt moment kan een herinnering, een gevoel of een opmerking mensen terugwerpen in het diepst van hun verdriet.
Dat ondervindt Bill (J.K. Simmons) als hij een jaar na de dood van zijn vrouw met zijn tienerzoon Wes (Josh Wiggins) naar Los Angeles verhuist. Na die vlucht, want dat was het, moeten ze allebei een nieuw leven opbouwen. Dat gaat met horten en stoten in The Bachelors.
Wes raakt bevriend met Lacy (Odeya Rush), Bill kan goed opschieten met zijn nieuwe collega Carine (Julie Delpy), maar steeds is er dat gevoel dat echte verdieping in de weg staat.
Toch is al snel duidelijk dat het goed zal komen: The Bachelors is er de film niet naar om kijkers met een onbevredigd gevoel achter te laten. De hoofdrolspelers maken dat de weg naar dat happy end prettig wegkijkt.
B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’
09:26Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'