TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rouw is wispelturig; het is niet zo dat de pijn om het verlies van een geliefde geleidelijk wegebt. Op een onbewaakt moment kan een herinnering, een gevoel of een opmerking mensen terugwerpen in het diepst van hun verdriet.
Dat ondervindt Bill (J.K. Simmons) als hij een jaar na de dood van zijn vrouw met zijn tienerzoon Wes (Josh Wiggins) naar Los Angeles verhuist. Na die vlucht, want dat was het, moeten ze allebei een nieuw leven opbouwen. Dat gaat met horten en stoten in The Bachelors.
Wes raakt bevriend met Lacy (Odeya Rush), Bill kan goed opschieten met zijn nieuwe collega Carine (Julie Delpy), maar steeds is er dat gevoel dat echte verdieping in de weg staat.
Toch is al snel duidelijk dat het goed zal komen: The Bachelors is er de film niet naar om kijkers met een onbevredigd gevoel achter te laten. De hoofdrolspelers maken dat de weg naar dat happy end prettig wegkijkt.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie