TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rouw is wispelturig; het is niet zo dat de pijn om het verlies van een geliefde geleidelijk wegebt. Op een onbewaakt moment kan een herinnering, een gevoel of een opmerking mensen terugwerpen in het diepst van hun verdriet.
Dat ondervindt Bill (J.K. Simmons) als hij een jaar na de dood van zijn vrouw met zijn tienerzoon Wes (Josh Wiggins) naar Los Angeles verhuist. Na die vlucht, want dat was het, moeten ze allebei een nieuw leven opbouwen. Dat gaat met horten en stoten in The Bachelors.
Wes raakt bevriend met Lacy (Odeya Rush), Bill kan goed opschieten met zijn nieuwe collega Carine (Julie Delpy), maar steeds is er dat gevoel dat echte verdieping in de weg staat.
Toch is al snel duidelijk dat het goed zal komen: The Bachelors is er de film niet naar om kijkers met een onbevredigd gevoel achter te laten. De hoofdrolspelers maken dat de weg naar dat happy end prettig wegkijkt.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, MasterChef Australië, The Mothman Prophecies
11:09Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over
08:57De TV van gisteren: kijkers laten massaal van zich horen na start Hitster en Nederlands Domste op Super Saturday