TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De jaren beginnen een beetje te tellen voor crimineel Jack (John Cusack). Eigenlijk is hij gewoon een beetje klaar met het wereldje. Hij wil rust. Maar eerst moet hij nog een klus doen.
Die klus is op het eerste gezicht heel simpel. Jack moet een tas ophalen en die later overhandigen aan ene Dragna (Robert De Niro).
In de tussentijd zit Jack in kamer 13 van een verlaten motel. En wat er ook gebeurt: hij mag niet kijken wat er in de tas zit. Onder geen beding.
Het kan haast niet anders of die klus is niet zo eenvoudig als hij lijkt. En warempel: Jack heeft in The Bag Man nauwelijks voet in het motel gezet als de problemen al beginnen.
Sowieso is het in het motel een stuk drukker dan Jack prettig vindt. Hij had gehoopt het alleen met uitbater Ned (Crispin Glover) te hoeven dealen.
Mooi niet dus. Er lopen ook nog een Oost-Europese gangster (Martin Klebba) en een pooier rond.
En dan is er ook nog prostituee Rivka (Rebecca Da Costa). Is zij wel wie ze zegt te zijn? Je ziet het in The Bag Man.
Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony
10:20Terugkijken: Marco Borsato over zijn intimiteitsvacuüm in Linda's Wintermaand
09:13Realityserie URK! krijgt veertiende seizoen