TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De jaren beginnen een beetje te tellen voor crimineel Jack (John Cusack). Eigenlijk is hij gewoon een beetje klaar met het wereldje. Hij wil rust. Maar eerst moet hij nog een klus doen.
Die klus is op het eerste gezicht heel simpel. Jack moet een tas ophalen en die later overhandigen aan ene Dragna (Robert De Niro).
In de tussentijd zit Jack in kamer 13 van een verlaten motel. En wat er ook gebeurt: hij mag niet kijken wat er in de tas zit. Onder geen beding.
Het kan haast niet anders of die klus is niet zo eenvoudig als hij lijkt. En warempel: Jack heeft in The Bag Man nauwelijks voet in het motel gezet als de problemen al beginnen.
Sowieso is het in het motel een stuk drukker dan Jack prettig vindt. Hij had gehoopt het alleen met uitbater Ned (Crispin Glover) te hoeven dealen.
Mooi niet dus. Er lopen ook nog een Oost-Europese gangster (Martin Klebba) en een pooier rond.
En dan is er ook nog prostituee Rivka (Rebecca Da Costa). Is zij wel wie ze zegt te zijn? Je ziet het in The Bag Man.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten