TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op de middelbare school waren Amanda en Dawson onafscheidelijk. Na hun eindexamens komt er al snel een einde aan hun relatie.
In de jaren die daarop volgen verliezen Amanda (Michelle Monaghan) en Dawson (James Marsden) elkaar volledig uit het oog. Tot ruim twintig jaar later.
Als een gemeenschappelijke vriend van hen overlijdt, keren Dawson en Amanda allebei terug naar hun 'hometown' in Lousiana. Bij de notaris die de nalatenschap afhandelt komen ze elkaar weer tegen.
En dan slaat de vonk toch weer over. En dat terwijl Amanda ondertussen getrouwd is en een gezin heeft.
Is de liefde tussen Daswon en Amanda nu voor eeuwig? En hoe moet het dan met haar huwelijk? Je ziet het in The Best of Me.
The Best of Me is gebaseerd op het gelijknamige boek van Nicholas Sparks. Na onder meer The Notebook, Nights in Rodanthe en Dear John is dit alweer het negende boek van Sparks dat verfilmd is.
En er volgden er nog twee. Ook The Longest Ride uit 2015 en The Choice uit 2016 zijn Sparks-verfilmingen.
Regisseur Michael Hoffman had eerst Paul Walker gecast. Toen hij overleed, nam James Marsden de rol van Dawson over.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'