TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Boston gaat gebukt onder corruptie en criminaliteit. En de plaatselijke politie kan of wil er niet genoeg aan doen.
De Iers-Amerikaanse tweelingbroers Connor (Sean Patrick Flanery) en Murphy (Norman Reedus) zijn dat wel zo'n beetje zat. En ze zijn ook voor niemand bang.
Wat heet: tijdens een uit de hand gelopen matpartij in een kroeg doden de broers per ongeluk een paar Russische maffiatypes. Omdat ze goede katholieken zijn, geven ze zichzelf aan bij de politie.
Die laat de broers in The Boondock Saints bijna meteen weer vrij. Voor Murphy en Connor is dat een teken van God: ze zijn voorbestemd om de straten van Boston schoon te vegen.
En dat doen ze dan ook. De broers houden flink huis in de Bostonse onderwereld, maar geen haan die ernaar kraait.
Of nou ja, eentje dan. FBI-agent Paul Smecker (Willem Dafoe) probeert de gebroeders McManus in de kraag te vatten. Maar eigenlijk is ook hij onder de indruk van hun werk.
Norman Reedus had al wat acteerklussen op zijn naam staan. Met zijn rol in The Boondock Saints had hij zijn eerste culthit te pakken.
Toch zou het nog een tijd duren voordat Reedus écht doorbrak. Dat gebeurde pas toen hij in 2010 as Daryl Dixon zijn opwachting maakte in de zombieserie The Walking Dead.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'