TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig CIA-agent Jason Bourne (Matt Damon) heeft zijn oude leven vaarwel gezegd en verblijft met zijn vriendin Marie (Franka Potente) in India. Hier probeert hij te herstellen en zijn geheugen terug te krijgen.
Heel lang kan Bourne in The Bourne Supremacy niet van zijn rust genieten: zijn vijanden weten hem zelfs op zijn afgelegen Indiase strandje te vinden. Huurmoordenaar Kirill (Karl Urban) heeft het op Jason en Marie gemunt. Na een wilde achtervolging weet Jason aan Kirill te ontkomen. Marie niet: Kirill schiet haar dood.
De dood van zijn geliefde is voor Jason Bourne het teken dat hij weer aan het werk moet. De mensen die Maries dood op hun geweten hebben moeten daarvoor boeten.
Bij The Bourne Identity zat Doug Liman op de regisseursstoel. Voor The Bourne Supremacy nam Paul Greengrass zijn plek over. Producent Frank Marshall koos voor Greengrass omdat hij een regisseur wilde die niet gewend was om actiefilms te maken. Zijn idee was dat Greengrass door zijn onervarenheid met het genre originelere oplossingen zou verzinnen dan doorgewinterde actieregisseurs.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken