TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Brooke (Jennifer Aniston) en Gary (Vince Vaughn) zijn al twee jaar samen, maar vooral Brooke is niet meer zo zeker van de relatie. Ze vindt dat Gary te weinig aandacht voor haar heeft. Ze wil graag dat hij meer zijn best gaat doen voor haar.
Brooke heeft een plannetje om ervoor te zorgen dat Gary haar weer ziet staan: ze dumpt hem. Klinkt als een gek plan. Toch is Brooke in The Break-Up verbaasd dat Gary haar ‘hints’ niet begrijpt. Integendeel zelfs. Het was de bedoeling dat Gary Brooke zou gaan missen.
Dat hij haar terug zou willen en daar zijn best voor zou gaan doen. Maar Gary is niet van plan zich te laten piepelen.
Hij weigert uit hun appartement te vertrekken. Sterker nog: hij tovert het flatje waar ze samen wonen om tot een heuse bachelor pad, inclusief pooltafel.
Hoewel ze in de film exen spelen, sloeg tijdens de opnames van The Break-Up de vonk tussen Jennifer Aniston en Vince Vaughn over.
Die liefde was maar van korte duur: Jennifer en Vince waren van 2005 tot eind 2006 een stelletje.
The Break-up is op zaterdag 21 maart 2026 om 17:50 uur te zien op SBS9.
Acteur Ferry Doedens diep in de financiële problemen: woning onder beslag
20:03RTL bevestigt nieuw Sinterklaasprogramma: bekende gezichten duiken op in Pietentijd
19:31Jutta Leerdam voorlopig niet te zien tijdens schaatswedstrijden op tv
14:41RTL komt met nieuw programma voor koppels die twijfelen aan hun relatie
14:04‘RTL 4 komt met eigen variant op Het Sinterklaasjournaal’